Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Administrátor smluv (DPČ) in Prague, Czech Republic

Job Family: Internal Services

Req ID: 410769

Administrátor smluv (DPČ)

Siemens Global Business Services v Praze a Ostravě otevírá několik volných pracovních pozic (DPČ) Administrátora smluv. Již pátým rokem nabízíme tuto vynikající příležitost práce v dynamickém mezinárodním prostředí, s použitím moderních IT-technologií a nástrojů, a denní praxe angličtiny, která již otevřela dveře do Siemensu několika nejšikovnějším zaměstnancům.

Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a je lídrem na trhu v oblasti automatizace a digitalizace. Skupina Siemens Česká republika je součástí globálního koncernu Siemens AG, který je již 177 let synonymem pro špičkové technologie, inovace, kvalitu a spolehlivost.

Náplň práce:

  • Sběr a kontrola podkladů pro tvorbu interních smluv

  • Tvorba smluv a jejich odesílání na podpis ve webové aplikaci

  • Monitoring a reporting statusů smluv

  • Koordinace a komunikace s žadateli o smlouvyz více než 50zemí světa

  • Tvorba žádostí o nákupní objednávky

Požadujeme:

  • Český jazyk na komunikační úrovni (psaný i mluvený)

  • Pokročilou úroveň anglického jazyka min. B2 (psanou i mluvenou)

  • Vynikající komunikační dovednosti

  • Analytické myšlení, zaměření na detail, spolupráce v týmu, zorganizovanost a schopnost určovat priority

  • MS Office - pokročilá znalost Excelu (SharePoint, Word, PowerPoint - výhodou)

  • Předešlá zkušenost se zákaznickou podporou / administrací výhodou

  • Zkušenost s vytvářením smluv výhodou

  • Znalost Power Automate Flows a Power BI výhodou

Pracovní režim:

  • Flexibilní pracovní doba, začátek a konec po dohodě s nadřízeným

  • Průměrně odpracováno 20 hodin týdně (v období největší intenzity červenec-září nutná práce 4 hodiny denně, ne méně)

  • Možnost práce z domova

  • Požadovaná přítomnost na týmových schůzkách (1x týdně online)

  • Nástup v květnu

Nabízíme:

  • Zaučení a předání znalostí v oboru

  • Zajímavou práci a získání praxe ve známé a rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti, cenné kontakty do budoucna

  • Podporující a přátelský kolektiv

  • E-stravenka v hodnotě 116 Kč plně hrazená zaměstnavatelem

DirectEmployers