Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Systemtest Engineer - LMC in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 395123

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. ,kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: Fókuszában elővárosi közlekedési járművek hardware-es és szoftveres funkcióinak tesztelése, megadott követelményrendszer alapján, pl.: vagonok száma, felszereltsége, funkcionalitások tesztelése. Közép-hosszútávon a high-speed járművek validálásával is megismerkedhetsz.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása és kiértékelése vasúti járművek szimulált környezetében.

  • Specifikációk, követelmények alapján tesztek tervezésében való részvétel.

  • Szoftververziók validálása.

  • Tesztinfrastruktúra üzemeltetése.

  • Kapcsolattartás a nemzetközi csapat tagjaival.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Betanulás során vállalod az alkalmanként (2-3 alkalommal) max. 2 hetes kiutazást Münchenbe.

  • Felsőfokú villamos / szoftvermérnöki végzettséggel rendelkezel.

  • Van legalább 1 éves szoftvertesztelés területen szerzett munkatapasztalatod.

  • Kommunikációképes német és angol nyelvismerettel rendelkezel.

  • Nyitott, magabiztos hozzáállás és analitikus gondolkodás jellemez.

Pályázásod során előnyt jelent, amennyiben:

  • Van tapasztalatod vasúti járműtechnikai területen.

  • Nyitott vagy nyelvtudásod fejlesztésére (valamelyik szükséges nyelvismeret hiányában vállaljuk a képzésedet).

  • Ismered az alábbi technológiákat: Eclipse, Simatic Step 7.

  • Rendelkezel ISTQB tanúsítvánnyal.

  • Vannak Polarion / Doors ismereteid.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers